| doraz a întrebat:

Aveti intamplari haioase petrecute la scoala? Daca da, povestiti-lehappy

6 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Pai odata profu a adormit pe catedra si noi ne jucam si aruncam mere si i-am dat cu marul in chelie laughing) lol
funda tu ce intamplari ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Roxana_8408 a răspuns:

In clasa a 5-a eu cu inca 3 colege ne bateam joc de un tim dien clasa el s-a enervat si vroia sa en bata dar noi nu il lasam sa iasa din clasa si rinema usa asa ca uan s-a apart...si a venit diriga si a facut scandal apoi(spre binele nostru nau am stat decat 1 oara fara usa) da dar oara aceea erav de muzica si a 2-a zis am primit reclamatzii de al toata scoala ca s-a auzit vovile noastre afone pana la subsol(noi eram la etajul 2).

| SlenderWomen a răspuns:

La ora de geografie profu era racit si isi dadea cu picaturi in nas. Zice el:pufu pufu. Dupa o pauza toata scoala facea pufu pufu pe melodia de la reclama finetti dips and sticks

Acum cateva zile o fata ma alerga prin curtea scolii cu manelele de pe telefon fiindca stateam cu baiatul de care ii place si strigam de nebuna :-ma sinucideeeeeeeeee! Saritzi!

In saptamana scoala altfel anul trecut cand ne duceam in drum spre Brasov mi-am surprins profu de info ca facea pipi dupa un pom.

Avea un coleg o pereche de tenesi si eu pantofi cu toc si l-am intrebat daca vrea sa fac schimb

Am inceput sa le cant elevilor de la scoala melodia cu:are mama o fetita cat un tanc rusesc si dupa o ora toata scoala cand ma vedea incepea sa cante

Sunt clasa a 6-a A si am facut mate intr-o zi cu B-ul.Tocmai atunci invatam numerele negative si domnu' ne intreba regulile + cu+, -cu-, -cu+, +cu-, si ce isi batea joc se un elev.Ii punea intrebarea 15-3 si el a raspuns 13

| TsuyuAsui a răspuns:

Eram odată la ora de sport și am găsit în curte un pisoi. L.am numit Ducesa de Sendviș și l.am dus în vestiar, unde i.am dat corn si lapte?

| myha_1707 a răspuns:

Eram la scoala in generala. cred ca clasa a 6-a cam asa.
Eu cu inca doua colege si inca doi colegi aveam o obsesie pentru subsol deoarece era interzis.laughing Si ne furisam in fiecare pauza la ' sissy' ca asta era numele secret pentru subsol. Odata ne-a prins directa si a inceput sa urle.worried.doamnee! femeia aia era teribilalaughing mai rau ca subsolul.