| Tobessjd a întrebat:

Azi am dat evaluarea națională.Am avut pe a doua pagina o tăietură la sfârșit, după chenarul de la sfârșit am pus un punct după ce am scris numele județului și am avut vreo 3 litere ingrosate.Credeti că mi se va anula lucrarea? Va rogggg!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te referi ca ai avut litere îngroșate și puncte în chenarul acela care vine acoperit de pătratul negru, nu are nimic, aia oricum ii sigilata și se desface doar după ce e corectata lucrarea. În rest te-ai descurcat? =) te-ai așteptat la genul dramatic?

| Tobessjd explică (pentru anonim_4396):

Mă așteptam să pice genul dramatic sau pastelul.Lucrarea a fost aproape perfecta dar cred că mă va depuncta pentru redactare.

| Andreeush a răspuns:

Nu se va întâmpla nimic, îți va fi acceptată lucrarea.
Dacă era ceva în neregulă atunci ți-ar fi schimbat foaia de examen de la început supraveghetorii.