| alexandraa084 a întrebat:

Buna, azi am făcut Secret Santa la școală și mi-a picat un băiat. Ma înțeleg bine cu el, facem caterincă, cateodata il mai ajut la teme, etc. Suntem a 8 a, și nu știu ce i-aș putea lua. Adică, lui ii plac masinile, sa se joace pe telefon... ceva simbolic n-am idei, gen o căciulă, un fular, nah, ca nu le poarta. Iar de exemplu dacă i-as cumpara o carte, stiu ca nu o va citi laughing Ce idei aveti si voi? Maxim 25 lei, diriga a zis 15 pentru ca suntem in clasa vreo 2 familii gen cu 2 frați, ambii sunt in clasa cu mine, iar pentru ei ar fi mult, cică. Deci?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ii iei o ciocolata, si faci 3 biletele pe care scrii "voucher pentru copiat tema" si aia e laughing

| Osimplafloare34345566 a răspuns:

Un breloc cu o masina sau un parfum si ceva dulciuri