| botik_3241 a întrebat:

Buna!
Azi am ramas conectata pe facebook pe calculatorul unei prietene. Vreau sa stiu daca pot sa ma deconectez fara sa mai trebuiasca sa mai merg la >ea Trebuie sa imi schimb parola?
Exista vreo solutie?
Funda:X

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa te conectezi de pe pc-ul tau.
De obicei, la multe site-uri, daca incerci sa te conectezi pe acelasi cont de pe pc-uri diferite, primul cont este inchis si se deschide in calculatorul numarul doi.
Adica mai simplu, daca prietena ta are inca facebook-ul pe contul tau, atunci cand tu vei incerca sa te conectezi, amandoua sesiunle se v-or inchide si v-a putea sa intre din nou cel care stie parola si username-ul.
Incearca asta, si daca nu merge, este ori pentru ca nu merge chestia cu deconectarea ori pentru ca parola ta a fost schimbata (stii tu de cine), dar la a doua varianta ar trebui sa fi anuntata de facebook.

2 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Da poti sa te deconectezi de acasa nu ii musai de la ea...dar cu siguranta daca nu vrei sa iti stie prietena ta parola trebuie sa o schimbi.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,daca ai ramas conectata pe facebook, la alta prietena poti intra la tine si sa dai log out