| ubiticatha33 a întrebat:

azi am vazut un fost iubit cu care m-am despartit cam acum un an.se uita la mine ca la felul 11laughing. si de fiecare data cand are ocazia se leaga de mine. oare de ce face asta?

4 răspunsuri:
| Allexandra_8797 a răspuns:

Din lipsa de maturitate.dai 2 palme si il linisteti laughing

| baubau_7392 a răspuns:

Inca tine la tine intr'un fel sau altul, ceva din tine e la el si invers, iti vrea binele aratandu ti lucrurile nu prea placute tie.

| ubiticatha33 explică:

Dar ma jigneste fata de altiistraight face.si ma povesteste unele lucruri care ma deranjeaza ff rau

| Monna a răspuns:

Vrea sa.ti atraga atentia tongue.
Tu alegi daca sa.l bagi in seama sau nu.