| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Azi e ultimul episod din Aurora? Voi chiar credeti ca Ernesto o omoara pe viky?

Răspuns Câştigător
| biancatwt7 a răspuns:

Nu azi e ultimul episod. cred ca miercuri. si ernesto nu o omoara nici pe vicky nici pe copil. asta ii faca sa creada si martin crezand ca ernesto chiar a omorat-o ia multe pastile, moare si il criogenea...nu iti mai spun. urmareste episoadele si o sa vezi:*:*

1 răspuns:
| alledawn a răspuns:

Doamneeee! musca-ti limba worried! sa nu se intample rolling on the floor
:-s