| anonim_4396 a întrebat:

Azi e ziua mea! Ce imi urati? kiss

Răspuns Câştigător
| ShutUp a răspuns:

Oooo La multi anii:X Cati anisori implinesi? Cea as putea sa iti urez eu
mi-ar lua prea mult asa ca iti voi spune pe scurt:Sa ne traiesti, sa ai bafta in iubire si spor la scoalahappy si ce e cel mai important Sa fii fericit chiar si atunci cand nu ai motiv :*
Poate te intrebi de ce nu aM mentionat de sanatate.big grin sa stii ca sanatatea ti-o ureaza toata lumea laughing) nu e doar ea factorul important pentru a avea o viata minunata.parerea mea
Eh.:-J ma rog LA multi ani inca o data si astept raspuns la prima intrebarewinking

| anonim_4396 explică (pentru ShutUp):

Sunt fata! :d Implinesc 13 anisori!

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Korhaz si betesug.Bete-ar canalu'!

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Pai ce sa iti urez eu tie? thinking in primul rand vreau sa iti urez tot binele din lume love struck sa ai parte in viata de tot ceea ce iti doresti,sa fi iubita de cine vrei tu, si chiar daca nu mai suntem prietene vreau sa-ti multumesc pentru tot ce a fost vreodata intre noi, in timpul ala mi-ai fost o prietena extraordinara,
te pup.(scuza`ma pentru intarziere) :*

| ღAncaღ a răspuns:

Pai: De ziua ta fetit-o eu iti urez, un calduros la multi ani si un mic dar > http://www.google.com/......tp?/imgres

:X Happy Brithday! sa ai o zi fericita!

| Famelia11 a răspuns:

La multi ani!:*. sa ai parte numai de fericire, iubire si multa sanatateee! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani si sanatate iti urez.
Si vin cu completarea ca TPU nu e site de aniversari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi tuturor! Am avut o zi minunata!

| Kiss2011 a răspuns:

La multi ani ...Sa ai parte de tot ce-i mai frumos in viata.:*