| Saddelyx a întrebat:

Azi mi-am descarcat pe telefon o aplicatie cu care poti schimba posturile de la televizor ( ca o telecomanda). Ca sa o pot folosi imi cere sa fiu conectata la WiFi sau sa introduc adresa IP.Cum pot afla adresa IP a receptorului DirecTV pe care doresc sa o controlez? Multumesc anticipat. happy PS:schzati categoria big grin

Răspuns Câştigător
| terroristul a răspuns:

Incearca tootal irremote dar pentru asta iti trebuie infrared...treaba cu wi-fi-ul e cam greu de realizat. Bafta!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat