| Erekest a întrebat:

Azi prietenul meu mi-a bagat un deget...și m-a durut...iar dupa ce am ajuns acasa am observat pe chilot ceva ce seamana a sange, dar foarte foarte putin. Exista posibilitatea de a nu mai fi virgina?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și da și nu.
Un deget nu rupe tot, trebuie ceva mai gros.
Dar măcar era curat pe deget, când l-a băgat?

| Erekest explică (pentru sadrian46):

Da

| Erekest explică (pentru sadrian46):

Dar de ce am avut o pata mica de sange?

| sadrian46 a răspuns (pentru Erekest):

Pentru că te-a rănit.
Dezvirginarea înseamnă ruperea totală a acelei pielițe, himen. La o dezvirginare reală apare o pată mai mare de sânge pe cearșaf. La nunțile bunicilor, străbunicilor se scotea cearșaful afară, se arăta la nuntași care făceau un dans ritual în jurul lui, cu strigături. Toată lumea, dar mai ales familia fetei era fericită că a fost fată mare. Dacă nu, ieșea cu scandal. Iar ca să nu iasă cu scandal, dacă era cazul, fata își introducea înainte în vagin un mic recipient din maț de animal, cu sânge de animal ca apoi pata de pe cearșaf să mimeze virginitatea.
În cazul dtale el a rupt puțin și din zona ruptă a sângerat. Iar dacă mai ești sau nu virgină se poate verifica doar cu un examen medical.

| Thecurious a răspuns (pentru sadrian46):

Interesant ritual.
Unde si in ce parte a Romaniei se practica?

| Thecurious a răspuns (pentru Thecurious):

Voiam sa tastes "cand" in loc de "unde".

| sadrian46 a răspuns (pentru Thecurious):

S-a practicat.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cat de proasta trebuie sa fii sa lasi pe cineva sa-ti face cu forta mana in pasarica?
Tu chiar nu ai primit educatie de la mama ta?
Pune mana si citeste pe internet, macar vei intelege ce pericol ti se intampla cand se baga manile murdare in pasarica, sau cand se rupe himenul prin forta, cu violenta si durere.
Ce trauma psihica iti poate lasa si posibil infectie locala.
Nu mai permite baietilor sa te atinga la pasarica si sub nici o forma sa nu-ti mai bage nimic acolo!

| Andreeush a răspuns:

Nu o să mai fii virgină atunci când vei avea primul contact sexual.
Probabil ți-a rupt himenul.

| Erekest explică:

P.S. am uitat sa menționez că mă doare când urinez....deecii răspunsul final: mai sunt sau nu virgina?