| NiceBaby a întrebat:

Buna imi place de un baiat, mi-a placut mai demult de el, dar atunci era bun, educat dar acum s-a schimbat, ca aproape toti baietii la 14, e rau si agresiv si nu prea are chef sa vorbeasca cu mine, eram prieteni dar acum nu stiu ce l-a apucat, deci mai bine sa-l uit? ce parere aveti? : (

7 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Toti baietii au o parte sensibila si tandra, trebuie doar sa stii cum sa ajungi la ea. Pana la o anumita varsta ea este exteriorizata mai mult, dar in timpul pubertatii noi baietii ne ascundem acea parte pentru a supravietuii in "fauna" din "jungla".
Unii dintre baieti, cretinii in mare parte, cred ca daca isi arata partea sensibila unei fete atunci isi pierd, sa zicem asa, statutul de macho, dar adevarul e diferit, unii pur si simplu nu inteleg acest lucru.

| BoboKitty a răspuns:

Nu stiu vreun baiat de 14 ani acre sa nu faca asta.de ex astia cu care stau eu azi u i-am bagat in seama si m-am puys in fata lor ca sa mergem la magazin si imi zic date ma laughing

| georgiana9022 a răspuns:

Deci el este in perioada de puperdate o sa-si revina dar pe un an dar cel mai bine ar fi sa-i zici ce simti pentru el si sal intrebi dc se comporta asa el sigur iti va explica :* bafta si nu umbla u dupa un baiat lasa-l pe el sa umble dupa tinewinking

| CristinutaCriss a răspuns:

Ignora-l pur si simplu, sincer iti zic nu merita sa stai dupa un asa baiat.Sunt destui baieti pe lumea asta.
De obicei asa se intampla cu baietii,vad ca o fata ii place si li se suie la cap, incep sa se creada smecheri, deci vezi-ti de treaba si ai sa vezi cum il pui cu botu pe labe! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca anturajul l a schimbat.respecta te si pune ochii pe ceva mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se da barbat dar e prost de moare.ca mai toti adolescentii se pare.se dau si ei macho.ce nu stiu ei e ca fetele de seama lor deja viseaza dragoste si romantism, iar unele au pe.a in cap de la 12 ani. daca ai 13-14 ani cauta unul de 20-21.cand faci 25 cobori mai jos pe la 22.cat se dau astia mari, nu e bine sa le mai dai atentie.incep sa se creada importanti.

| GhƩő a răspuns:

Nu uita ca sunt destui baieti mult mai buni ca cel prezentat de tine, trebuie doar sa ai rabdare sa il gasesti pe cel perfect. Timpul le vindeca pe toate. Uita-l pe acest golan mic!