| EduardPaul94 a întrebat:

Buna buna TPU Imi place de o fata si pana la urma i.am spus ca imi plc de ea. ei nu prea i. a pasat ( a spus / si ce ) ...am lasat. o in pace cateva zile timp in care sora ei mi-a zis ca cica eu sunt mai special pentru fata respectiva., dupa aia am pus o colega so o intrebe daca vrea sa fie cu mine si a zis nu acum in fiecare pauza cand ne intalnim intampaltor se uita fix la mine iar cand eu obs asta.intoarce capul ce cerdeti?

4 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Cred ca vrea sa se dea mare sau sa para interesanta...Nu cred ca vrea sa fie cu tine, fara suparare, dar daca se poarta asa vrea sa dovedeasca ceva si daca va continua poate te va rani asa ca mai bine las-o in pace! parerea mea...dar tu faci ce vrei!

| Cherry_3262 a răspuns:

Eu cred ca te place. Poarta-te frumos cu ea, fa-o sa se simta bine cu tine.happy

| gianina14 a răspuns:

Eu cred ca te place dar ii este rusine de tine.
Fa-o sa se simta bine cu tine si fa-o se se simta iubita si daca o placi nu renunta asa de repede la ea unei fete ii place sa se joace cu un baiat si daca vede ca nu ii merge atunci va ajunge sa te iubeasca si ea dar sa speram ca nu veti mai sta mult pe ganduri, macar intreaba-o pentru ultima data daca te place macar dar nu prin intermediul prietenilor acesta mi se pare cel mai jenant luctu pentru ea.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa fii cu ea trebuie sa-i si arati chestia asta. Fetelor le plac baietii mai insistenti. Trebuie intr-un fel sa te joci cu ea ca sa devina si ea mai interesata de tine dar daca tu trimiti soli cu propuneri nu reusesti decat sa-ti strici imaginea. Tu trebuie sa fii ciobanul, nu oaia.