| iloveusa a întrebat:

Cam cat ar costa banchetul de sfarsit de clasa a 8 a la restaurantul unchiului meu(deci nu mai trebuie sa platim pentru inchiriat sala),de fiecare, daca am fi 50 de elevi si vreo 10-15 profesori? Ce sa facem ca sa iesim cat mai ieftin?

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Păi,atunci ar veni doar menuil și cadoul pentru profesori (dacă faceți cadou profesorilor).Ar costa cam 100-150 lei.
Cred că cel mai bine ar fi să-l întrebi pe unchiul tău.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce nu il intrebi pe unchitu? nu stie el cel mai bine?

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Banuiesc ca vreo 150 lei