| Grasu005 a întrebat:

Cam de o saptamana dupa ce am facut sala in abudenta a inceput sa ma doara in partea dreapta sub cutia toracica testiculul drept si spatele(in partea dreapta). Ce pot avea?

3 răspunsuri:
| MarTZius a răspuns:

Asa se intampla cand iti soliciti corpul prea tare la efort.Incearca sa lucrezi cate 2 grupe de muschi pe zi si sa repeti grupa doar dupa 3-4 zile cand muschii se vor recupera.Nu-i solicita ca vei ajunge la dureri mai mari ceea ce te vor tine pe loc mai mult decat ai vrea.

Răspuns utilizator avertizat
| mariapopa1234 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. ma dor picioarele si spatele.e tocmai din cauza ca ai facut sala din abundenta. se numeste febra musculara.toata lumea poate pati asa.nu e nimic grav.iti va trece peste o ziwinking:*