| anonim_4396 a întrebat:

Cam de un an am cunoscut un baiat aici pe TPU, are 17 ani, dar el nu e din Suceava(de unde st eu)el este din Bacau, nu e prea mare distanta....si am vorbit o gramada cu el pe mess si ne-am cunoscut foarte bine si ne-am inteles de minune si la un moment dat mia sp ca ma iubeste,il iubeam si eu dar nu voiam sai sp, dar atunci nu il iubeam asa de tare k acum, acum simt ca innebunesc dupa el.Si dupa un timp i-am spus ca il iubesc si eu si am observat ca cand stie acest lucru devine mai rautacios si sp tot timpul k is rea si ma enerveaza si ne tot certam si nu de mult ne-am certat foarte tare si ne-am despartit si el acum are pe alta dar tot sune k ma iubeste...si pare destul de sincer mai ales ca mi-a sp si prin telefon, dar eu nu stiu ce sa fac k il iubesc da el e impreuna cu aia si nu vrea sa se desparta de ea pentru k eu nu prea ai dau web(am si eu niste probleme dar nu vrea sa inteleaga)ce pot sa fac sa se desparta? sau ar trebui sa ai las impreuna?(k oricum mia sp k nu are de gand sa stea ani impreuna cu ea, e o relatie de moment)eu am 14 ani(am uitat sa mentionez mai sus)oare am vreo sansa sa il intalnesc? dar nu acum la anii astia, cand mai cresc.voi ce parere aveti? e normal asa ceva?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Cand mai cresti ai sanse sa il intalnesti daca tineti legatura mereu