| LauraG3 a întrebat:

Cam peste cat timp va scadea pretul telefonului HTC one M8?

3 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

5 luni...pana la 1 an. Daca vrei te fac eu cu unul(glumesc) am o matusa in koreea si imi trimite telefoane care nici nu au aparut in Romania(inainte sa apara)iar prietenii sunt cve de ganu"wow de unde ai telefonul?" eu: de la Bill Gates laughing"

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

A aparut cam de o luna la noi in tara si va scadea pretul drastic peste 5 luni.

Odata la 6 luni se reinoieste tehnologia.

Daca ai cunostinte in Koreea sau poti combina ceva in sensul acesta sa stii ca acolo apar prima data orice in materie de telefonie si la preturi de nimic, comparand cu moneda noastra. Koreea jumatea democrata, cea de sud mi se pare happy

| Yuzoo a răspuns:

In functie de popularitatea telefonului, e exact ca la iphone. Iphone 4 sa lansa cu 2500 sau ceva pe acolo, multa lume la aluat, iar cand a aparut iphone 5 intr-un interval destul de scurt, un iphone 4S il poti gasi si la 700 de lei. Ideea e ca o sa dureze ceva pana cand telefonul se va ieftine, poti sa astepti chiar pana la 1 an. Sper sa te ajute cu ceva raspunsul.