| kyty_2929 a întrebat:

Buna,camwow retro sau retrica poate fi descarcat doar iphone (am Samsung galaxy s3 pot sa il descarc pe el )?

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CamWow este pentru iPhone, iPad.
Pentru telefonul tau ai:
Retro Camera
https://play.google.com/......ps/details

Bafta!

| kyty_2929 explică (pentru neluL):

Dar in ceva in genul camWow nu este?

| neluL a răspuns (pentru kyty_2929):

Eu nu folosesc Android ca sa te ajut mai mult! Aici ai aplicatii pentru telefonul tau http://tiny.cc/8ksaxw

| Katakimiku a răspuns:

Stiu un site de pe care poti lua Retrica. Ti-l dau prin mesaj privat pentru ca TPU nu imi da voie sa public link-uri. big grin

| Aliciunex3 a răspuns (pentru Katakimiku):

Te rog frumos imi da-i si mie linkul sad? te rog din inimaaaaa

| Katakimiku a răspuns (pentru Aliciunex3):

Am încercat cu link-ul pe care l-am folosit și n-a mers. sad
Era un browser sau ceva. straight face

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Pot fii descarcate numai pentru Iphone, din cate stiu eu.

| allige243647 a răspuns:

Camwow merge doar la iphone, dar Retrica poti s-o descarci si pe alt android; ] Sper ca te-am ajutat;]

| 3n3my a răspuns:

Camwow merge pe iphone dar si pe s4winking

| Aurel_Puma_1999 a răspuns:

Kata imi dai te rog si mie link