| LauraG3 a întrebat:

Cand introduc cardul de memorie din telefon in laptop imi cere sa-l formatez. Si daca dau formatare tot nu se intampla nimic. Cand conectez telefonul la laptop prin cablu de date, imi apare ca cardul de memorie este gol. Cum sa fac sa pot folosi cardul de memorie? Am multe poze pe el si nu vreau sa la pierd. Funda!

1 răspuns:
| MilkWithCereals a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru. Dar am luat un dispozitiv mic, Multi-Card Reader, in care un cardul de memorie si apoi in laptop. Sau reinstaleaza-ti windows-ul. sau probabil e o problema de la calculator, si nu citeste fisierele.