| b3nYy a întrebat:

cand intru in folderul cu poze nu se mai vad mici pozele.{iconita aia}. ca sa le vad tot trebuie sa intru in ele. stiam ca e ceva din folder options ...help please

Răspuns Câştigător
| Ionutz_Narcis_1993 a răspuns:

Buna.
Dai click dr in folder, pe un spatiu liber, dai pe Wiew si alegi optiunile de acolo pana dai de cea care iti convine happy Parca Thrumbals era.
Succes!

| b3nYy explică (pentru Ionutz_Narcis_1993):

Mersi oricum ca mi-ai rapsuns. chiar daca nu prea m-a ajutat. dar oricum ti-am dat funda. mersi ink odata
big grin

| Cidul a răspuns (pentru b3nYy):

Multumesc si eu pentrufunda atumci happy

5 răspunsuri:
| b3nYy explică:

Am rezolvato. era din performantele vizuale. si era acolo ceva cu thumbails icon bla bla.mersi mult oricum.wave

| Claudia_Bordianu_1994 a răspuns:

Am aceeasi problema, ma poate ajuta cineva?

| Ionutz_Narcis_1993 a răspuns (pentru Claudia_Bordianu_1994):

Start/click dr my computer/Proprietăți/Advanced system settings/Advanced/performance (settings) /visual effects și acolo bifezi -Let Windows choose what"s best for my computer =D ** asta in windows 7