| roxxyale a întrebat:

cand iti faci buletinul iti da o foaie pe care scrie ce acte iti trebuie ca sa ti-l faci. scrie „cerere ti (ghiseu) "si n-am idee ce trebuie sa fac sau unde sa merg pentru asta. funda care stie

1 răspuns:
| Dexaa a răspuns:

Hey! Nu prea ştiu nici eu, dar din câte-mi aduc aminte ai nevoie de o fişă ( cel mai probabil de la primărie ) pe care o vei completa împreună cu părinţii ( ei sigur ştiu ce trebuie să scrie acolo ), iar dacă nu ştiţi completaţi-o la primărie. Baftă!