| Kmnths a întrebat:

Care e diferenta dintr-un fundas si atacant intr-un meci de fotbal, si care e mai important?

3 răspunsuri:
| Shiver a răspuns:

Atacantul marca golul si fundasul apara
si atacantul e mai bun

| cristi1212 a răspuns:

Fundasul are rolul de a apara echipa de atacantii adversi si atacantul are rolul de a marca golurihappy Amandoi sunt la fel de importanti deoarece nu ai cum sa castigi fara unul sau fara altul. Daca n-ai fundas iei goluri la greu, daca n-ai atacant nu prea ai cum sa dai golhappy sper ca ai inteles

| sk8punk a răspuns:

Nu neaparat atacantul e mai bun eu sunt fundas si pot sa iau oameni la drblat dei stric