| Lia340 a întrebat:

Care este acel ceva pe care stiti ca il faceti diferit de majoritatea oamenilor?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm, ceva ce fac diferit fata de alti oameni... Pai, unii oameni se relaxează prin a asculta muzica jazz, sau altfel de muzica mai calma, dar eu mă relaxez ascultând muzica rock. Este un lucru mai iesit din comun, pentru ca pe unii ii deranjează aceasta muzica, dar pe mine mă linisteste. Sunt cam ciudat, stiu... happy

| puppetmaster a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba nu chiar, si eu ma relaxez ascultand muzica rock in casti la maxim! asta e felul meu

| puppetmaster a răspuns (pentru puppetmaster):

Si eu vad multe lucruri diferi fata de alti oameni, astia sunt oameni! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru puppetmaster):

Gândim la fel...winking

| puppetmaster a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap...:l

| Admunssen a răspuns:

Puterea de abtinere atunci cand imi vine sa injur.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Dragoste si iubire. :****