| allll3xxandraaaaaaa a întrebat:

care este cea mai buna crema pentru cosuri? Adica am si eu cateva prin zona frunti. stiti vreo crema sau leacuri " babesti" sa zic asa. Funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai Aloe de Vera rupe o frunza, despic-o in doua si unge-te cu sucul acela din frunza.
Un alt remediu ar fi sucul de lamaie sau feliile de castraveti.
Multa bafta!

Sa nu te dai cu tot felul de creme pentru ca apoi iti vor aparea mai multe.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema asta este super buna : http://didiglamour.blogspot.com/......entru.html