| Florin_Mihai_1996_nqE9 a întrebat:

Care este cel mai frumos nume de fată pentru voi? Mie Irina mi se pare că e printre cele mai frumoase. Ce-i drept așa o cheamă și pe prietena mea, dar chiar și înainte să o cunosc era numele meu preferat

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Toate numele sunt frumoase, fiecare are frumusetea lui.
Stii ce zice filozofia frumosului? Eu o zic pe intelesul tuturor. "Nu-i frumos ce este frumos, e frumos ce-mi place mie".

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu imi plac numele astea comune.
As zice Eliza, imi place mie, nu stiu de ce

| DarkkShineeee a răspuns:

Miriam, Eleonora, Beatrice, Sanna (Părerea mea, fiecăruia ii place alt ceva=)