| AxxyAlexandra a întrebat:

Bunahappy
Care este filmul vostru preferat?
funditalove struck

Răspuns Câştigător
| marymartvd a răspuns:

Serial :The vampire diaries, iar artistic de actiune: Pirates of the Caribbean si Corbul si romantic:Titanic, A walk to remember, A cinderella story big grin

funditabatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Azi ies 2 filme bune, The mecanic si Secuestrados. Sa vedem cand ies si in varianta online.

| PeAfara a răspuns:

A nightmare on Elm Street happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Piratii din Caraibe (cu Johny Deep) imi place foarte mult.Sunt mai multe filme.Mie mi-a placut cel mai mult Piratii din Caraibe si cufarul fermecat.Dar si celelalte.Sunt filme superbe.

| Levana a răspuns:

Schindler's List.

| hyre a răspuns:

Amurg

| Katalin02 a răspuns:

Ghetari in Flacari, a castigat 6 oscaruri si 3 globu de aur, a fost nominalizat la toate festivalurile de film.

| CoLiCa a răspuns:

Filmul meu preferat este Shalun big grin :X