| zuzu_2463 a întrebat:

Care este un telefon preferatde voi si ii tine bateria

Răspuns Câştigător
| Miinato a răspuns:

Mie Imi Place Mult HTC Desier love struckhappy.
Am, il tine bateria mult happy.
Dar eu vorbesc cu prietenul meu OREE pe zi laughing
si nu ma tine mai mult de 5 zile laughing. Min. 4.
Dar costa destul.
Asa ca unu care`l tine bateria chiar bine ar fi :
Nokia 5228, sau unul identic dat cu GPS si mai multe jocuri Nokia 5230.
Pusii :*. Fundaa?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Am unu Nokia 5230 tine mult bateria

| CanTrioTc a răspuns:

Nokia c3-00

| abstract3D a răspuns:

Aha am inteles ce vrei un telefon bun cu ard de memorie blutooth toate necesitatile dar sa tina bateria eu zic un Nokia n95 Nokia 5200/5300 LG Samsung 210 sau cam asa e un Samsung cu clapeta e negru cama stea ar fic ele mai bune si pe care eu le-am testat acum am un Lg pe sine dar care mi-a picat din buzunar si s-a spart displayul