| KidaBaa4 a întrebat:

Buna care ma poate ajuta la metin2 united vreau sa pun niste bonusuri bune pe iteme pe toate itemele si vreau sa stiu la razboinic mental ce sa pun care maajuta primeste vot fundabig grinbuna care ma poate ajuta la metin2 united vreau sa pun niste bonusuri bune pe iteme pe toate itemele si vreau sa stiu la razboinic mental ce sa pun care maajuta primeste vot fundabig grin

Răspuns Câştigător
| duku911 a răspuns:

Deci la crescut: trebuie critik,mobi,pv mult...lovitura patrunzatoare>nu neaparat mult dar ajuta destul!
Duel:Aparare sabie>neaparat,aparare doua maini,pv mult, critik si sa ai pe iteme anti warr, sura etc... Sper ca te-am ajutat... fuNda?

1 răspuns:
| KidaBaa4 explică:

Aoloo am pus de 2 ori aceeasi chestielaughing) ma mananca in cur sa dau copy paste

| duku911 a răspuns (pentru KidaBaa4):

Deci la crescut: trebuie critik,mobi,pv mult...lovitura patrunzatoare>nu neaparat mult dar ajuta destul!
Duel:Aparare sabie>neaparat,aparare doua maini,pv mult, critik si sa ai pe iteme anti warr, sura etc... Sper ca te-am ajutat... fuNda?