| Ioana0002 a întrebat:

Care secție e mai de viitor de La ASE? As vrea la drept deoarece in bac am luat 10 la istorie și am învățat destul de ușor dar stiu și ca e mult de învățat acolo ...la marketing cum vi se pare, e matematica grea? Vreau la o secție unde sa pot ieși ceva dar sa nu fie nici foarte greu.
Eseul de la ase îl citește cineva sau?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ASE si 10 la istorie nu se prea leagă.

"secție e mai de viitor de La ASE" - cam niciuna - ex. contabilii sunt cam pe "ducă", automatizarea e de vină. Cum mai spuneam cuiva: nici o problemă, e doar viitorul tău in joc

| Ioana0002 explică (pentru sierra1):

Dar nu stiu la ce alta facultatea sa merg?

| sierra1 a răspuns (pentru Ioana0002):

Tu știi ce-ți place, ce știi, ce vrei și ce poți. Mai pune in ecuație și ce se cere, apoi decizi