| Anonima1239 a întrebat:

Bună!
Care sunt primele semne că un băiat te place?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Te admira, fie pe fata (Adic, te priveste in continuare chiar daca vis e intersecteaza privirile) fie pe ascunse (Te uiti la el, vezi ca se uita la tine, dar isi schimba repede privirea).
Si mai sunt si alte variante, precum incearca sa faca conversatie cu tine, sa fie in preajma ta, sa te atinga, dar nu e neaparat, in cazul in care tipul e timid, cel mai adesea nu vei vedea aceste semne.

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Se holbeaza la tine si ii curg balele!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te privește cu interes. Uneori îi ies ochii din orbite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva, niste "prime semne" generale, ca iubirea nu e o stiinta, iar oamenii sunt imprevizibili, unici. Fiecare are modul lui de a se exterioriza.

| codoshalex26 a răspuns:

Se uita mult la bucile tale