| anonim_4396 a întrebat:

care telefon are androidul mai bun? LG L5 sau Samsung Galaxy S2? ..si care este mai bun in general, aici ma refer la raportul calitate-pret http://telefonultau.eu/products/LG-Optimus-L5-E610-Black .html si http://telefonultau.eu/......Auto.html. V-am lasat si link-urile.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am S2 si merge perfect din toate punctele de vedere. Daca intrii pe google play o sa vezi ca toti care au LG se plang ca nu le merg jocurile si aplicatiile, ca au lag si se blocheaza...eu nu am avut niciodata vreo problema si am telefonul asta de 9 luni.In general Samsung face telefoane mai de calitate.
Nu poti sa compari LG l5 cu Samsung s2, adica nu poti compara un telefon de 600 lei cu unul de 1400 lei, e ridicol.

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Exact, de asta ma si mir, ca persoana care l-a luat mi-a zis ca LG sunt mai bune decat Samsung, dar nah fiecare cu parerea lui, eu nu am auzit pe nimeni sa se planga de S2..mersi :*

| Ge0rgeL a răspuns:

Buna!
Cel mai bun android il apartine Samsung Galaxy S2, de asemenea la calitate este foarte bun, are un procesor bun si se misca foarte usor.Eu ti-l recomand.
Ceau!