| Mirela2000de a întrebat:

Cat ar costa 4 bilete pana la mare cu trenul? Adica doi adulti si doi copii. Si cazarea? Dau funda

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde de unde veniti. Din Bucuresti costa aprox. 60 de lei, din Satu Mare sau Arad, evident, mai mult. Copiii posibil sa aiba reducere. Cazarea variaza. La apartament este 40-50 de lei camera (deci la cheie un apartament de 2 camere vine cam 100 de lei pe zi), iar la hotel e putin mai scump. Poti sa cauti pe internet toate chestiile astea. Vei vedea exact.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Misto rau de tot intrebarile astea... cand noi trebuie sa ghicim in globul de cristal de unde plecati si unde vreti sa stati.

daca tot ai net iti e asa de greu sa cauti informatiile astea?

| ambicio a răspuns:

Nu putem raspunde la aceasta intrebare deoarece nu ai specificat orasul din care provi. Daca chiar vrei sa afli du-te la gara si cere informatii, nu te costa nimic sa intrebi, nu e musai sa cumperi; iar in legatura cu cazarea poti cauta hoteluri pe internet din zona respectiva si eventual sa sunati pentrua face o rezervare.