| AnaPisicutza a întrebat:

Cat costa un bilet de avion Iasi- Sibiu ( dus si dus-intors)?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista zbor direct... poate daca vrei cu vreo escala prin Austria sau Germania

| MaduBia a răspuns:

Cel mai bine este sa te uiti singura pe site-ul companiei cu care vrei sa zbori. Daca iti cumperi biletul de pe site-uri care iti compara preturile (gen Esky) platesti niste taxe in plus. Cu ce companie vrei sa zbori?

| AnaPisicutza explică (pentru MaduBia):

Una cat mai ieftina as dori, nici eu nu stiu cu care companie. Dar un pret asa in ansamblu? Sau care este mai iftina?

| MaduBia a răspuns (pentru AnaPisicutza):

M-am uitat acum pe ceva site-uri si nu exista zbor direct de la Iasi la Sibiu. doar cu escala. si costa foarte mult. Si conteaza si in ce perioada vrei sa zbori.