| Denisa233 a întrebat:

Cat de curand am avut telefonul la reparat ( Alcatel One Touch 991) iar acum, cand introduc cablul de date in calculator nu mai pot sa pun sau sa descarc nimic de pe el, imi apare decat cum se incarca bateria. Ce ii lipseste? Cine e de vina? Calculatorul sau telefonul? Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi cu el la service-ul unde l-ai avut la reparat si spune celui de-acolo ca mai rau ti l-au defectat decat sa ti-l repare