| ºPishcotº a întrebat:

Bunahappy! Cate ore de eliptica si banda trebuie sa fac sa slabesc in doua luni considerabilhappy?

Mersi anticipat! Funditaaa!

P. S: Sa raspundeti din propia experienta, si sa stiti ca mai mult fac pe eliptica decat pe bandahappy!

Răspuns Câştigător
| ladyinblack_5019 a răspuns:

Slabirea rapida nu este o solutie, desi arati fabulos la inceput in cateva luni ti se va lasa pielea. Sfatul meu este sa o iei usor si sanatos

1 răspuns:
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Eu am vazut tot pe TPU ca, corpul incepe sa elimine grasimile doar dupa 45 min de sala asa ca e mai bine sa faci 2 ore sala pe saptamana decat 15 min in fiecare zi. bafta!