| diana150 a întrebat:

Cati prieteni/prietene cei/cele mai buni aveti? Descrieti o zi petrecuta cu ei/ele. funda

Răspuns Câştigător
| Corynutzaa a răspuns:

Pai am ceva prieteni, dar sincer acum prietena mea o cheama Monica, cu ea petrec mult timp, este o prietena buna... ceilalti doar se prefac ca sunt prieteni... dar nu mai conteaza, am o prietena si o iubesc! :X

1 răspuns:
| xey a răspuns:

Eu si bianca, inainte de a incepe iar scoala, inainte de revelion, cu 3 zile inainte, am dat o petrecere in pijamale, am adus palarii de petrecere si confetii.ne-am batut cu pernele, ne-am impartasit una altuia secrete, am facut farse la telefon si am facut 11 prajituri, pe care le-am mancat mai tarziu incet. ne-am distrat foarte tare