| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegeți între Pierce in limba și tatuaj? Ce le place la băieți sa vadă o fata cu pierce in limba sau tatuaj? Eu nu știu care dintre ele să-mi fac. Si ce se spune despre o fata care are Pierce in limba? Cum este când săruți pe cineva și ai pierce in limba?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oribil pierce in limba. Nu as saruta o fata cun metale in gura

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Puterea de seducţie a unei femei nu se reduce la piercing-uri si tatuaje.
Cucerește-i prin farmecul personal, prin șarm, caracter, feminintate, eleganță...
Cu piercing-uri in limbă si tatuaje, probabil că nu vei reuși să atragi, decât un anumit segment de bărbați, care iubesc doar aventurile, relatiile pasagere și pe cei care visează la "one night stand"...

| Mariaaa9999 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu vreau să-mi pun doar ca sa seduc bărbații. Am întrebat in general dacă le plac

| floresdemayo a răspuns (pentru Mariaaa9999):

Am înțeles, dar depinde de băiat. Sunt băieți cărora le plac, sunt și alții care le detestă, considerându-le gesturi deplasate.S-ar putea să îți placă cândva de un băiat și să fie tocmai unul care nu agreează fetele cu piercing in limbă.
Personal un tatuaj minuscul, finuț, l-aș considera acceptabil Dar piercing-urile chiar nu imi plac. happy
Acum, dacă mama ta are piercing-uri si tatuaje, e musai să o copiezi? Și, dacă, printr-o întâmplare, te-ar fi născut la 15 ani, ai copia-o privind si acest aspect? Întreb ca fapt divers...

| Mariaaa9999 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu vreau sa o copiez pe mama sau ceva de genu. Mie îmi place sa vad la cineva tatuaje și piercing-uri. De asta vreau să-mi fac și eu. Dacă îmi fac tatuaj mi-e teama ca după sa nu îmi mai placa, in schimb la Pierce e altceva pentru ca ți-l dai jos dacă nu-ți mai place

| floresdemayo a răspuns (pentru Mariaaa9999):

Tocmai de aceea, ar fi mai mult decât Ok, să optezi pentru tatuajele temporare, care imită perfect pe cele definitive. Abia ți se oferă șansa să înlocuiești modelul, în caz că te plictisești de el.

| Reghqen a răspuns:

Ma dezgustă amândouă sincer.
Mie personal, și cred ca și majoritatea băiețiilor (cei cu cap) îmi place/ne place personalitatea, carisma, eleganța (eu eleganța o ador love struck), purtamentul, faptul ca sunt ele însuți fără necesitatea să își pictureze corpul cu tatuaje sau să își găurească corpul!
Încă ceva, majoritatea fetelor își fac toate astea pentru a fi acceptate mai mult, pentru a atrage atenția și pentru ca pur și simplu au altele piercinguri, tatuaje și vor și ele să își facă. mai sunt și băieți cu din astea, iar ei arată și mai oribil rolling on the floor
Concluzia: Fii tu însuți, fără prostiile astea, pentru ca doar așa îți îmbunătățești personalitatea, felul tău de a fi tu! happy

| Mariaaa9999 a răspuns (pentru Reghqen):

Apreciez ce mi-ai scris, dar sincer asta nu îmi poate schimba personalitatea. Mie de mică îmi plac piercing-urile si tatuajele și la mine in familie toate au așa ceva, inclusiv mama happy

| Reghqen a răspuns (pentru Mariaaa9999):

Atunci fă-ți dacă crezi ca o să rămâi același persoană

| vmalex21 a răspuns (pentru Mariaaa9999):

Si de curiozitate intreb, ce fel de tatuaje si piercinguri are mama ta? Cum ai ajuns la concluzia ca daca X sau Y din familie are ar trebui sa ai si tu? Piercingurile si tatuajele se fac ca sa te simti tu bine cu ele nu înainte de a cântări bine această decizie pentru ca pana la urma tu vei ramane cu ele.

| Mariaaa9999 a răspuns:

Și mie una îmi plac de mică piercing-urile și tatuajele dar nu știu care dintre ele să-mi fac deoarece nu vreau sa par exagerata