| CrissBoom a întrebat:

Ce aplicatii/jocuri stiti pentru BlackBerry? Mentionez ca e BlackBerry 9360 si are sistemul de operare OS7. Sa fie gratuite! Inafara de messenger, facebook sau brickbracker. Pentru cel mai complex raspuns, funda!

1 răspuns:
| Hakuouki a răspuns:

Aparatele BlackBerry au aplicatia proprie BlackBerry World de unde poti descarca o multime de jocuri si aplicatii pentru telefonul respectiv. Ai acolo atat jocuri gratis cat si cu bani, de asemenea esti anuntat cand apare o noua versiune. E gratis sa iti faci cont acolo.