| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa ii iau mamei mele de Craciun? Pana acum, am pus bani cu fratele meu si i-am luat tatalui un telefon, iar acum am intrat in panica pentru ca nu stim ce sa ii cumparam

3 răspunsuri:
| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Inel

| dragoilidia a răspuns:

Ce ar fi sa ii cumperii o rochita eleganta,o poseta,o palarie, cercei, lantisor, niste sandale ce in genu super si nu uita mereu trebuie sa ii daruiesti o floare, un buchet de trandafiri si cu un lucru pe care l-am spus eu acolo. fundita? te rog!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

O Biblie si un sfat care suna asa:
Asculta de Dumnezeu.