| Anonimm2005 a întrebat:

Buna, ce as putea sa vorbesc cu un baiat, ce subiecte, ce sa il intreb ca nu stiu, rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce ai nevoie de o listă de subiecte pregătite și luate cu tine de acasă?
Ce mai faci, Maria?
Și-nvârt în mână pălăria.
Vorbesc de Loto, Pronosport și cinema,
Și nu spun ce mă-deamnă inima.
( Șlagăr din 1960).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce face, ce face maine, ce face peste 10 ani, ce planuri are de viitor, ce ar face cu 5 miliarde de euro, ce copilarie a avut, ce s-a suparat, cum vede el viata, ce ii place sa faca in timpul liber. Jucati-va, vorbiti si radeti amandoiwinking

Bafta si multa intelegere va doresc!

| Niklik666 a răspuns:

Ce aspirații de viitor are.
Unde se vede peste 5 ani.
Ce fel de oameni ii plac
Ce pasiuni are
Ce fel de filme ii plac.
Cum isi petrece timpul liber
Etc