| ankadiana9 a întrebat:

Ce ati alege intre UNARTE Bucuresti si Facultatea de Arta si Design Cluj? In principal ma refer la facultatea in sine, care e mai buna si etc dar as vrea sa stiu si ce oras ar fi mai ok si aici ma refer la activitati in afara facultatiihappyMultumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Bucuresti, normal. E mai recunoscuta decat aia din Cluj. Acum depinde de tine unde reusesti sa intri si unde-ti doresti sa locuiesti.

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

UNARTE Bucuresti
ai mai multe orizonturi daca termini o facultate in Bucuresti.
de asta se inghesuie toti pripasii sa faca facultate in Bucuresti, aici este o alta liga.