| Laviiniia a întrebat:

Ce branula ar trebuii sa folosesc pentru un septum piercing. Si-a dat cineva singur acasa? Daca da, cat de tare a durut?

Răspuns Câştigător
| MadalinaBoca a răspuns:

Branula gri. Si da, doare destul de tare. Ai grija... dupa ce iti faci sa-ti cumperi un tub de Kanamicina Sulfat si sa te dai.Asa nu se infecteaza si rana se vindeca mult mai repede

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Recomand sa iti faci piercing la un salon de tatuaje, dar cel mai bine ramai fara el pentru ca in momentul cand vrei sa te angajezi daca te vede cu el (in caz ca va fi vizibil la ochi liber) nu te va angaja deloc.