| unvisalbnegru a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i dau unui baiat de 17 ani? Ma pricep si eu la cadouri, dar voi poate aveti niste idei mai bune.

Răspuns Câştigător
| different a răspuns:

Cu un ceas nu se da gres niciodata!happy
Sau ii poti cumpara un parfumsmug.
Ar mai fi sa vorbesti cu prietenul lui cel mai bun si sa-l puna sa-i zica ce si-ar dori.happy
Sper ca te-am ajutat!:*Succes!;;]

10 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Ceva ce pe el il reprezinta.
Depinde si de firea lui.
O bratara, un lant(de aur/argint)
Un parfum, etc.
Bafta!

| Cherry56 a răspuns:

Un tricou, produse cosmetice, un lantz...

| Shuellen a răspuns:

Cel mai reusit cadou este cel cumparat de la cadouri traznite/haioase pe care nu-l va uita curand.Incearca,la mine mereu a avut efect si a fost tinta petrecerii!

| Denisa85 a răspuns:

Un ceas, un lant cu initiala numelui sau, un parfum bun, un pulover "funny", o carte cu lectii de viata, o camasa in carouri, o diploma pentru cel mai bun prieten sau cel mai dragut baiat, o cana personalizata, o poza cu tine, eventual cu voi. thinking
Sarbatori fericite! kiss

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

happy Hmmm unui baiat de 17 ani i-ar placea foarte mult un lant de argint sau mai ales un parfum, gen Individual Blue Full Speed, sau Black Suede Touch, de obiceii baietii adora parfumurile acestea :X:X:X

| AlexandraHristov a răspuns:

Uite doua recomandari de site-uri: http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale

| Bubbulina_2682 a răspuns:

O bratarica de argint, un blug, o geaca, etc.

| Andreea_2177 a răspuns:

Ceva mai deosebit / special... o cutiuta muzicala sau un glob muzical. sau poate un carusel muzical. sunt destule. Vezi ca au pe www.cutiuta-muzicala.ro

| mihaita94 a răspuns:

Eu am 17 ani si de obicei iubesc parfumurile de la compania Avon gen Lacroix sau ceva de genu, dar si cu un ceas ma-ai da pe spate, dar depinde si ce zodie esti pentru ca in general daca e berbec cum sunt si eu sunt mai superficiali si cauta ceva mai scump cu care sa stea in fata si cu care sa se mandreasca mai ales fiin de la iubita lui!winking

Răspuns utilizator avertizat