| Deyush a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu de Craciun? :-d Stiu ca mai este pana la Craciun, dar vreau sa stiu ce as putea sa-i cumpar. Sunt cu el de 4 luni. big grin Funda...

Răspuns Câştigător
| DizzuBizuu91 a răspuns:

Depinde cati ani are.Eu i-as cumpara : un ceas, o sticla de vin sampanie etc[daca este ceva mai mare], o bluza, sau ceva ce-i place cel mai mult happy

2 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Ai putea sa-i cujmperi un ceas deosebit, ceva de imbracat9o camasa dintr-un material de calitate ijn culoarea lui preferata sua un se cravata-camasa mai elegant asa, un fular dragut, un pulover in V etc), unparfum fin, eventual preferatul lui, daca stii care este, o iconita cu Nasterea Domnului imbracata in argint sau pictata manual(daca e credincios), un obiect ornamentalmai deosebit, un bibelou etc, un lantisor din argint sau din aur cu un pandativ in forma de cruciulita, inimioara, trifoi sua initiala lui sau o bratara din aur sau argint(daca poarta bijuterii), o sticla de sampanie sau de whiski/coniac daca e major etc.