| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua iubitei mele de craciun?
Nu am idei.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi depinde de gusturi,nevoi şi posibilităţi.Tu şti ce gusturi are,noi ne dăm cu presupusul.
Ceva din pluş,o carte,unCD cu muzică,un ghiveci cu flori naturale, o esarfă, un tricou personalizat, o pernă în formă de inimioară, o iconiţă argintată.etc.

| MrSoapte a răspuns:

O lenjerie sexy!

| tpuforyou a răspuns:

Salut! eu ai fac cadou o pisica si un buchet de flori cred ca si ceva dulce! )

| denista a răspuns:

Un cadou ideal cu care mergi la sigur, ea o sa fie innebunita ...si tu la fel :) Lenjerie intima sexy! Uite un site cu lenjerie de calitate si Ieftina. Bafta http://www.degen.ro/....../index.php