| Cristina2320000 a întrebat:

Ce cadou pot sa ii fac iubitului meu de Crăciun? Nu am nici o idee.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O sumedenie, dă-ne detalii

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu trebuie sa ii faci un cadou de Craciun. Ce cadou i-ai facut toamna asta? Vara asta? Sau in alte zile cand nu sunt zile speciale? Totul ar trebui sa fie ceva special, ceva natural.
Da, este o chestie de gest, de Craciun se fac cadouri. Dar nu inseamna ca trebuie sa ii faci neaparat ceva. Mai tii minte prima zi cand ai fost cu el? Cand ai simtit acei fiori prin burta si nu conta absolut nimic altceva pe lume, decat sa fii cu el? Fii iar cu el, exact ca atunci si nu o sa mai conteze nimic.
Zic aceste lucruri, pentru ca daca chiar nu am stii ce sa le facem cadou persoanelor dragi, atunci inseamna ca nu trebuie.

| ywar a răspuns:

O striparita sau/si o partida de sex in trei! Daca e mai pe barosaneala poti sa-i faci cadou un porc. Atentie cum il transporti pentru ca politistii verifica portbagajele. Nu ai docomentul pac la porc! -ridicat masa Craciun-
happy

| Dalmore a răspuns:

Tu îl cunoști și știi de ce are nevoie sau ce-și dorește lol

| Luca3472 a răspuns:

Ai 2 posibilatitihappy
1.Cu bani:-Poti sa iei o inima taiata pe jumatate si jumatate sa iei tu jumatate el
2. Fara bani:-Ii daruiesti o partida de sexhappy (cred ca e un cadou foarte bun!)