| ginamagheru a întrebat:

ce cadouri i-as putea cumpara mamei mele de craciun? fara haine. dar tatalui meu?happyfunda.:X

7 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Eu as spune ca de Craciun sa ii daruiesti mamei tale un mic cadou cum ar fi:un tablou cu tine si cu ea, o felicitare cu cele mai bune urari si multumiri, un suvenir care sa arate ca o iubesti. Cam asta zic eu. Pentru tatal tau depinde ce ii place. Eu as zice sa ii daruiesti niste produse pentru baie, o felicitare cu bune urari si ce mai stii tu ca isi doreste. Asta este parerea mea. Sper sa te ajute macar 1%. Te pup si iti urez succes in cautarea cadoului perfect.

| DoarOana a răspuns:

Pt mama : Bratara [daca poarta asa ceva, lantisor], o bijuterie mica (ex brosa), o cutie de bomboane frumos impachetata, diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului

Pt tata: un portofel, in care poti pune o poza, de dimensiuni mici, cu tine si tatal tau,

Pentru amandoi : Carte personalizata, cana cu zodiile lor, (am primit de la o prietena o cana cu pozele noastre. Cand pun ceva fierbinte in ea se face alba iar dupa ce se raceste se face roz ).
Le mai poti lua o carte daca le place sa citeasca.

| bogdang a răspuns:

Ceva simbolic, care sa reprezinte spiritul Craciunului.

| RoX_6698 a răspuns:

O ramă cu o poză cu familia în ea. O cană intitulată "Cea mai bună mamă ". Un accesoriu drăguţ. O felicitare şi cafeaua făcută de dimineaţă plus un buchet de flori etc.

Un ceas, micul dejun plus o felicitare la pat, o cană intitulată "Cel mai bun tată", un portofel etc.

| SteffishoOr a răspuns:

Flori, un tablou, un set de cesti pentru cafea sau chiar o cafea (eventual cu cana), parfum, set cu tot felul de aceesorii, make-up-uri, creme etc., o floare in ghiveci, o cravata (pentru tatal tau), ceas, carti.

| Abii a răspuns:

Hei!
Pentru inceput as vrea sa te felicit pentru aceasta initiativa! Pai pentru mama ta ai putea opta pentru un parfum dar afla cumva unul care ii placewinking sau o carte, exista pe la librarii carti micute gen 'Pentru mama mea' sau 'Cea mai buna mama' sunt foarte sensibile si dragute. Daca esti talentata la desen ai putea sa ii faci si o felicitare de Craciun va aprecia cu siguranta ca te-ai straduit.happy
Pentru tatal tau poti incerca din nou cu acel gen de carticica numai cu 'Pentru cel mai bun tata' sau ceva de genuhappy sau ceva de craciun o figurina sau daca tatal tau e foarte haios poti incerca cu o caciula de Mos Craciunlaughing ar fi dragut cel putin eu as fi incantatahappy.
Sper ca te-am ajutat, mult succes in alegerea cadoului!happy

| Kalimdor99 a răspuns:

Ai putea lua un glob cu zapada cu Mos Craciun si sa ii faci o felicitare colorata de Craciun... Sper ca te-am ajutat...paaaaaa