| alinutsayo a întrebat:

ce cadouri le faceti de obicei iubitilor vostri? happy

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

O intrebare draguta si frumoasa!
Un cazul meu e putun mai ciudat, nu dau un cadou stass neaparat : azi parfum /accesorii/haine, maine trusa de surubelnite, baterie de incarcat la masina, undita sau ceas de mana, calendar, CD cu te miri ce, o seara romantica pe un acoperis cu vedere la intregul oras, etc. Ce imi vine in minte aplic. Uneori ii fac cadou si surprize mai deosebite despre care totusi ar fi cam ciudat sa le discut. In fine!
Dar tu? Tu ce idei ai?

| alinutsayo explică (pentru Mayar):

Peste o luna facem un an impreuna si m-am gandit la un album cu poze....pe parcursul acestui an i-am luat parfum, portofel, i-am dat ursuletul meu sa isi imagineze ca sunt mereu langa el, tricou, la inceputul relatiei ii ascundeam prin haine biletele cu mesaje frumoase despre apropierea noastra...

| Mayar a răspuns (pentru alinutsayo):

Ce frumos!

| neutrino a răspuns:

De obicei ii ofer doua bilete la mare, pentru 7 zile, cu dreptul de a-si alege partenera dorita.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu într-un an de zile pot să spun că i-am luat foarte multe lucruri.
Am luat haine (tricouri, bluze, hanorace, chiloți), încălțăminte, parfumuri, deodorante, produse pentru îngrijire, tort, prăjituri, i-am făcut o ramă cu un portret de-al nostru în creion (ramă din lemn lăcuită, pe marginea ei am pus 48 de piese de puzzle și scrisesem acolo 50 de motive pentru care te iubesc, iar pentru că au lipsit 2 piese am scris mai jos. celelalte 2 motive sunt în sufletul meu: Te iubesc), rebus cu niște lucruri care ne leagă, pernuță cu poza noastră, tricou cu inițialele noastre și foarte multe alte lucruri.
O zi bună!