| CrazyGirl18 a întrebat:

Ce carte imi recomandati sa citesc.
Acum am terminat clasa aV-a ..trec pe clasa a VI-a..si doamna a uitat sa ne dea lecturi suplimentare pentru. vacantalaughing

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata colectia Jules Verne (cele mai bune is : o calatorie in centrul pamantului si Insula misterioasa I si II) ft bune pentru varsta ta

| MyruuxD a răspuns:

Pai nu stiu depinde. Ce catri iti plac? Eu am citit mai multe si mi-au placut foarte mult:
Elevul Dima dintr-a 7a - Mihail Drumes
Ultimul Cantec - Nicholas Sparks
Cartile Twilight - Stephanie Mayer
Circul Fantasia - Margaret Mahy
Singur pe lume - Hector Malot

Altceva interesant nu-mi aduc aminte deoarece eu citesc foarte multe carti de dragoste care pentru tine nu cred ca sunt potrivitewinking

| blonda98 a răspuns:

Poi eu ti-as recomanda :
Alice in tara oglinzilor de Lewis Carroll