| Kath a întrebat:

Ce carti de dragoste (pentru adolescenti) imi recomandati?

Am nevoie de cat mai multe. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihai112_2526 a răspuns:

Cea mai frumoasa carte de dragoste pe care am citit-o este "Orasul cu salcami" de Mihail Sebastian, chiar iti recomand aceasta carte.happy

2 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

De Mihail Drumes,incearca scrisori de dragoste,de Jack London cauta carti, de Sanda Faur etc.
Ti-am spus foarte putini scriitori, dar oricum sper ca te-am ajutatbig grin funda?tongue

| CartideCitit a răspuns:

Carti de dragoste gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste. Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!