| Ioana9769 a întrebat:

Buna!
Ce carti interesante mai stiti? Ce imi recomandati? Sa fie ceva mai pentru adolescenti
P. S. happy:Imi plac cartile psihologice

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Negura de Miguel Unamuno.

| NUUSTIU a răspuns:

Cheia catre tine insuti de Venice Bloodworth editura Leda foarte frumoasa ti-o recomand

| VoiceWithin a răspuns:

Super happy stiu eu una pe care o am si eu e psihologica intr-un fel este vorba de ceea ce ai visat am dat pe ea 220 lei vechi happy si se numeste,, secretele viselor'' de caro ness este o carte superba happy

| kytty a răspuns:

Bunahappy

ACADEMIA VAMPIRILOR Autor(i): Richelle Mead
Editura: Leda - 2010
Preţ: 44, 90 lei

ALCATRAZ SI BIBLIOTECARII MALEFICI Autor(i): Brandon Sanderson
Editura: Corint Junior - 2009
Preţ: 49, 90 lei

Aleasa Autor(i): P. C. Cast, Kristin Cast
Editura: Litera International - 2010
Preţ: 39, 90 lei

Amurg, luna noua, eclipsa si zori de zi de stephenie meyer
Scrisori de la Sam-James Patterson
Panza de paianjen & Tess of the D'Urbervilles
In cautarea timpului pierdut-Marcel Proust