| Amrita a întrebat:

Ce carti mai noi stiti? Pentru adolescenti in general dar nu numai.
Multumesc:*

17 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Luna plina - Kelley Amstrong.

| User a răspuns:

Twilightsmug

| User a răspuns:

Harry potter atuncilaughing

| User a răspuns:

@kinder joy pai doar astea 2 le stiu laughing Harry Potter si Twilightlaughing A, si Avatarlaughing. da' ala e film parca, nu cartethinking

| anss23 a răspuns:

Padurea de Harlan Coben

| anss23 a răspuns:

Mie mi-a placut happy

| georgiana a răspuns:

Buna! Incearca colectia adevarul.

| Amrita explică:

@paul27.am citit toate cartile din seria Twilight.laughing.

| Amrita explică:

@paul27.nu mersi.laughing chiar harry potter?laughing

| Amrita explică:

@paul27. ei hai laughing
da, da, avatar il stiu. laughing e FILM. oricum mersi laughing

| Amrita explică:

@doraaa.pai da, le-am citit aproape pe toate doar ca la ZORI DE ZI m-am plictisit. si nu am terminat-o.Nu prea imi place ca Bella sa fie vampirbig grin multumesc oricum:*

| T30D0RA a răspuns:

"Amurg", "Luna noua", "Eclipsa", "Zori de zi". Oricum sunt sigura ca le stii si poate le-ai si citit. Sunt super!

| babyblue_8473 a răspuns:

Alerta de gradul zero-James Patterson

Mie mi-a placut foarte mult.

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Eu citesc Ieri invizibila astazi o stea-Cathy Hopkins e super cartea merita cititalove struck

| g_7133 a răspuns:

Cartile din colectia "Chic" sunt foarte bune. si potrivite pentru adolescentibig grin mie una imi plac foarte mult!

| Doigetar a răspuns:

Buna! eu acum citesc "panza de paianjen" de "cella serghi" si e interesanta

| ioa_9738 a răspuns:

Dan Brown ''Ingeri si demoni''[o ador inca mai putin de citit] si abia astept sa citesc si ''Codul lui Da Vinci''
mi-au placut si
Memoriile unei gheişe
Clepsidra lui Cela
Elevul Dima dint-a VII-a
Veronika se hotaraste sa moara
Diavolul si domnisoara Prym
Castelul din Carpati
Lista crimei
Codul lui Nostradanus